• Witamy
 • Pokaż cały świat
 • Europa
 • Ameryka Południowa
 • Ameryka Północna
 • Afryka
 • Azja
 • Oceania
Cinque Terre Narodowy Park Cinque Terre we Włoszech, kurorty nadmorskie.
Ewela Ewela
Ewela
Data: 15-05-2016 21:43
Wszystkie punkty:37 z 234 pkt.
Ocena albumu: ocena ocena ocena ocena ocena 0.79
Głosy: brak
Opracowanie albumu:36 z 165 pkt.
Komentarze: 1
Porady praktyczne: 0
Wizyty: 878
Cinque Terre Narodowy Park Cinque Terre we Włoszech, kurorty nadmorskie.
Można dostać się stateczkiem bądź pociągiem. Malownicze kurorty nadmorskie: Manarola, Vernazza, Rio Maggiore.....pełne słońca, turystów, ciekawej roślinności, kolorowe zabudowania, restauracyjki, mnóstwo sklepików z pamiątkami, oraz mnóstwo pyszności :) Z tego miejsca pamiętam prawdziwą włoską pizzę:) espresso jak co dzień, i dużo dużo witaminy D ! Charakterystyczne kolorowe domki, również pobudowane wysoko w górach. Raj dla kochających morze, rejsy morskie i slońce. Park wpisany na listę UNESCO.
Lista zdjęć
44
Najbliższe albumy
Porady praktyczne
Każdy zalogowany Użytkownik może tu dodać swoje porady praktyczne dotyczące miejsca / kraju.
Uwaga! Zanim dodasz poradę praktyczną sprawdź, czy taka informacja już nie istnieje. Powtarzające się lub nic nie wnoszące porady będą usuwane.
reklama WorldBook
Komentarze 1
Ewela
Ewela Ewela komentarzy: 457
0 pkt
17.05.2016 czas 21:07
pokaż komentarz
Witaj Andrzej! Włochy Północne zwiedzałam grupowo-z wycieczką, wolę zwiedzać w dużej grupie, gdyż nie martwię się wtedy o nic i pozostaje mi tylko przeżywanie, relaksowanie się i podziwianie wszystkiego dookoła, no i nie ma stresu:) Myślę, że jak na pierwszy raz to sporo udało mi się zobaczyć, podobne miejsca niektóre jak Ty np. Mediolan, Wenecja, ale też np. Turyn, Bolonia, Ravenna, pozostałe są w moich galeriach. Planuję jeszcze jeden wypad do Włoch ale nie mogę na razie się zdecydować, gdzie dokładnie:) niestety Włochy oferują tak wiele, że ciężko wybrać to wymarzone miejsce. Np. Florencja to coś dla mnie bo zabytek tam na zabytku. Kto wie może zdecyduję się na Gardaland i kolejkę górską!
Andrzej
Andrzej Andrzej komentarzy: 760
0 pkt
16.05.2016 czas 21:23
pokaż komentarz
Witaj Ewela, kiedys przed laty kiedy wracalem z rodzinka samochodem z urlopu na polwyspie Gargano, troche pojezdzilismy po Wloszech, odwiedzilismy Pompeje ,Neapol, Monte Cassino, Pize , zatrzymywalismy sie w Livorno, La Spezia (to okolice ktore pokazujesz) a w Genui zdecydowalismy, ze zamiast jechac na polnoc w strone Austrii to zboczymy troche z trasy i zajrzymy na krotko do Sanremo, Monaco ,Cannes .W okolicach Sanremo zatrzymalismy sie na punkcie widokowym i zachwycil nas surrrealistyczny widok zaglowek jakby fruwajacych w powietrzu bo lazur wody laczyl sie z blekitem nieba ,niesamowity widok ,to piekne okolice. Ewela czy zwiedzalas polnocne Wlochy indywidualnie czy z wycieczka? .Pozdrawiam Andrzej
nowy komentarz niezalogowanego Użytkownika
Zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności portalu.
Uwaga! Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych przekazanych na portal Worldbook jest NAV.COM Krzysztof Langier, Grzegorz Kowalik Sp.k z siedzibą w 42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 7.
 2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@nav.com.pl,
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów Worldbook - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa
 6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
 7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi