• Witamy
  • Pokaż cały świat
  • Europa
  • Ameryka Południowa
  • Ameryka Północna
  • Afryka
  • Azja
  • Oceania
Spinalonga SPINALONGA WYSPA TRĘDOWATYCH GRECJA
Bozkafi Bozkafi
Bozkafi
Data: 25-06-2016 18:28
Wszystkie punkty:95 z 234 pkt.
Ocena albumu: ocena ocena ocena ocena ocena 2.03
Głosy: 1    zobacz
Opracowanie albumu:91 z 165 pkt.
Komentarze: 2
Porady praktyczne: 5
Wizyty: 564
Spinalonga SPINALONGA WYSPA TRĘDOWATYCH GRECJA
Jeszcze kilka tysięcy lat temu Spinalonga była integralną częścią Krety. Jednak około 1500 roku przed naszą erą, w wyniku potężnego trzęsienia ziemi, dzisiejsza Spinalonga odłączyła się od półwyspu o tej samej nazwie.
Spinalonga to niewielka, skalista wysepka leżąca na Morzu Egejskim na wschód od wybrzeża Krety. Na Spinalongę powinni się wybrać wszyscy, którzy spędzają wakacje na Krecie. Można na nią dopłynąć kutrami rybackimi, które co pół godziny kursują z portów w miasteczkach Elounda i Agios Nikolaos.
Lista zdjęć
28
Najbliższe albumy
Porady praktyczne 5
Każdy zalogowany Użytkownik może tu dodać swoje porady praktyczne dotyczące miejsca / kraju.
Uwaga! Zanim dodasz poradę praktyczną sprawdź, czy taka informacja już nie istnieje. Powtarzające się lub nic nie wnoszące porady będą usuwane.
reklama WorldBook
Komentarze 2
niezalogowany użytkownik
Ewela ~Ewela  (IP:79*****59)
0 pkt
26.06.2016 czas 04:43
pokaż komentarz
Grecja zawsze była w moim typie. Charakter krajobrazów i wysp bardzo mi odpowiada i tu przypomniało mi się o mojej wyprawie do Grecji w 2009 roku na Chalkidiki. Darzę Grecję wielkim sentymentem! Kocham ciepłe kraje.
Andrzej
Andrzej Andrzej komentarzy: 752
0 pkt
26.06.2016 czas 01:50
pokaż komentarz
Witaj w nielicznym gronie osob wstawiajacych nowe galerie na worldbooku Bozkafi, na poczatek dwie uwagi techniczne do Twojej pierwszej interesujacej galerii ze Spinalongi , ostatnie 3 zdjecia sa do gory nogami trzeba je obrocic (usunac z galerii , obrocic i wkleic ponownie-jesli bedziesz miala z tym problem napisz do mnie to Ci pomoge, po drugie znacznik (korona) pokazywanego miejsca jest umieszczony w zlym miejscu na mapie galerii, cofnij sie do edycji galerii -tam gdzie wpisujesz nazwe i najedz kursorem na wyspe Spinalonga obok Elounta/Agios Nicolaos-teraz jest po drugiej stronie wyspy, fajnie, ze napisalas troche informacji o smutnym losie tredowatych, mam nadzieje, ze pokazesz jeszcze wiecej Krety, pozdrawiam Andrzej
nowy komentarz niezalogowanego Użytkownika
Zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności portalu.
Uwaga! Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza