• Witamy
 • Pokaż cały świat
 • Europa
 • Ameryka Południowa
 • Ameryka Północna
 • Afryka
 • Azja
 • Oceania
Paryż PARIS FRANCE, FRANCJA!
Ewela Ewela
Ewela
Data: 27-06-2016 20:55
Wszystkie punkty:87 z 234 pkt.
Ocena albumu: ocena ocena ocena ocena ocena 1.86
Głosy: brak
Opracowanie albumu:86 z 165 pkt.
Komentarze: 1
Porady praktyczne: 0
Wizyty: 1152
Paryż PARIS FRANCE, FRANCJA!
Dla odmiany coś z innej beczki. Niektórzy uważają, że Paryż jest "przereklamowany"...:) ja się z tym nie zgadzam. Uważam, że jest przepięknym miastem, pełnym zabytkowych miejsc, budowli, o ciekawej zabytkowej architekturze, romantyczny, ogromny, warto go zobaczyć i przekonać się jaki jest naprawdę. Kiedy poznaję kraj i kulturę poznaję też muzykę, kuchnię (malutko) i zabytki (wybrane). Po wyjeździe do Paryża polubiłam muzykę "francuską" ( a raczej jedną z wokalistek-
ZAZ). I to jest jeden z plusów, kupiłam już jej drugą płytę, Francuzi mnie zaskoczyli pozytywnie (nic o nich wcześniej nie wiedziałam), byli sympatyczni, nie było żadnych problemów, poznałam kilka słów w języku francuskim, chciałabym tam jeszcze kiedyś pojechać. Zapraszam! Jeżeli ktoś ma podobne spostrzeżenia bądź doświadczenia zapraszam do wymiany wrażeń, spostrzeżeń, wspomnień i doświadczeń:)
Lista zdjęć
48
Najbliższe albumy
Porady praktyczne
Każdy zalogowany Użytkownik może tu dodać swoje porady praktyczne dotyczące miejsca / kraju.
Uwaga! Zanim dodasz poradę praktyczną sprawdź, czy taka informacja już nie istnieje. Powtarzające się lub nic nie wnoszące porady będą usuwane.
reklama WorldBook
Komentarze 1
Ewela
Ewela Ewela komentarzy: 457
0 pkt
30.06.2016 czas 20:48
pokaż komentarz
Witaj Andrzej, zamieszczę coś jeszcze z Paryża, mi się podobała Dzielnica Łacińska, którą zamieściłeś w jednej ze swoich galerii (nie miałam okazji tam być). Pozdrawiam! Ewela.
Andrzej
Andrzej Andrzej komentarzy: 760
0 pkt
30.06.2016 czas 19:40
pokaż komentarz
Witaj Ewela, Paryz to moje ulubione europejskie miasto, zawsze chetnie bede do niego wracal i odkrywal nowe nieznane oblicze tego miasta, pozdrawiam Andrzej
nowy komentarz niezalogowanego Użytkownika
Zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności portalu.
Uwaga! Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych przekazanych na portal Worldbook jest NAV.COM Krzysztof Langier, Grzegorz Kowalik Sp.k z siedzibą w 42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 7.
 2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@nav.com.pl,
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów Worldbook - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa
 6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
 7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi