• Witamy
 • Pokaż cały świat
 • Europa
 • Ameryka Południowa
 • Ameryka Północna
 • Afryka
 • Azja
 • Oceania
Marne-la-Valee Chessy k/ Paryża, II część -w Parkach Rozrywki! Dokładnie Euro Disney Resort znajduje się w Marne-la Valle, nr 77777. Założony 12.04.1992 roku.
Ewela Ewela
Ewela
Data: 05-07-2016 19:27
Wszystkie punkty:65 z 234 pkt.
Ocena albumu: ocena ocena ocena ocena ocena 1.39
Głosy: brak
Opracowanie albumu:65 z 165 pkt.
Komentarze: 0
Porady praktyczne: 1
Wizyty: 1431
Marne-la-Valee Chessy k/ Paryża, II część -w Parkach Rozrywki! Dokładnie Euro Disney Resort znajduje się w Marne-la Valle, nr 77777. Założony 12.04.1992 roku.
W związku z moją "rozrywkową" naturą zapragnęłam zabawy jak za dawnych czasów (dzieciństwa). Marzyła mi się runda po mieście ale kusiły mnie też rozrywki. Zapragnęłam więc wrócić do dzieciństwa- i odwiedziłam Disneyland Paris i Asterixparc. Od razu mówię, że warto raz w życiu zaszaleć w tych parkach rozrywki. Zapraszam na migawki z Disneylandu w tej II części mojej galerii z Paryża. Wkrótce pojawi się III część o Asterixparku.
Lista zdjęć
48
Najbliższe albumy
Porady praktyczne 1
Każdy zalogowany Użytkownik może tu dodać swoje porady praktyczne dotyczące miejsca / kraju.
Uwaga! Zanim dodasz poradę praktyczną sprawdź, czy taka informacja już nie istnieje. Powtarzające się lub nic nie wnoszące porady będą usuwane.
reklama WorldBook
Komentarze
nowy komentarz niezalogowanego Użytkownika
Zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności portalu.
Uwaga! Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych przekazanych na portal Worldbook jest NAV.COM Krzysztof Langier, Grzegorz Kowalik Sp.k z siedzibą w 42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 7.
 2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@nav.com.pl,
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów Worldbook - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa
 6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
 7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi