• Witamy
 • Pokaż cały świat
 • Europa
 • Ameryka Południowa
 • Ameryka Północna
 • Afryka
 • Azja
 • Oceania
Nowy Sącz. Miasteczko Galicyjskie.
Halszka Halszka
Halszka
Data: 09-02-2017 13:15
Wszystkie punkty:131 z 234 pkt.
Ocena albumu: ocena ocena ocena ocena ocena 2.80
Głosy: brak
Opracowanie albumu:130 z 165 pkt.
Komentarze: 1
Porady praktyczne: 0
Wizyty: 899
Nowy Sącz. Miasteczko Galicyjskie.
Kosztem 20 mln PLN powstało w Nowym Sączu pierwsze w Polsce Miasteczko Galicyjskie. Jest to prawdziwa perełka na turystycznej mapie Małopolski. Miasteczko stanowi rekonstrukcję małego miasta z przełomu XIX i XX wieku. Centralnym punktem miasta jest oczywiście rynek z przylegającym do niego ratuszem, w którym dostępna jest sala konferencyjna oraz pokoje gościnne. Wśród innych atrakcji można wymienić dworek szlachecki, remizę strażacką, aptekę czy warsztat zegarmistrzowski, fotograficzny, krawiecki lub fryzjerski.
Lista zdjęć
48
Najbliższe albumy
Porady praktyczne
Każdy zalogowany Użytkownik może tu dodać swoje porady praktyczne dotyczące miejsca / kraju.
Uwaga! Zanim dodasz poradę praktyczną sprawdź, czy taka informacja już nie istnieje. Powtarzające się lub nic nie wnoszące porady będą usuwane.
reklama WorldBook
Komentarze 1
Halszka
Halszka Halszka komentarzy: 292
0 pkt
09.02.2017 czas 18:03
pokaż komentarz
Witaj Andrzeju! Tym razem było bardzo szybko,bo przerzuciłam swoje zdjęcia z innego portalu i opisy zdjęć bardzo skromne,a w zasadzie podpisy krótkie Twoją metodą "kopiuj - wklej" :) A wstęp do albumu też bardzo krótki,bo materiałów na temat tego Miasteczka galicyjskiego mam niewiele,a net wiele nie podpowie. Podobno Miasteczko Galicyjskie w Sanoku jest jeszcze ładniejsze,chociaż chyba młodsze,ale za to całe w drewnie,więc robi super wrażenie:) Tam jeszcze nie byłam,chociaż skansen w Sanoku zwiedzałam jakieś 30 lat temu. Następna galeria już tak szybko nie powstanie,chociaż chyba też z Małopolski:) Pozdrawiam z zimowej Polski:)
Andrzej
Andrzej Andrzej komentarzy: 760
0 pkt
09.02.2017 czas 17:47
pokaż komentarz
Witaj Halinko, ale jestes szybka, mig mig i juz nowa galeria, super klimaty na Twoich zdjeciach, fajny pomysl z tym miasteczkiem galicyjskim, pozdrawiam Andrzej
nowy komentarz niezalogowanego Użytkownika
Zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności portalu.
Uwaga! Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych przekazanych na portal Worldbook jest NAV.COM Krzysztof Langier, Grzegorz Kowalik Sp.k z siedzibą w 42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 7.
 2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@nav.com.pl,
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów Worldbook - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa
 6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
 7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi