• Witamy
 • Pokaż cały świat
 • Europa
 • Ameryka Południowa
 • Ameryka Północna
 • Afryka
 • Azja
 • Oceania
Birmingham Kwiaty, kwiaty
Andrzej Andrzej
Andrzej
Data: 08-07-2017 19:53
Wszystkie punkty:133 z 234 pkt.
Ocena albumu: ocena ocena ocena ocena ocena 2.84
Głosy: 1    zobacz
Opracowanie albumu:130 z 165 pkt.
Komentarze: 2
Porady praktyczne: 0
Wizyty: 954
Birmingham Kwiaty, kwiaty
Witam w cieple sloneczne popoludnie , przygotowalem Wam nietypowa dla mnie kwiatowa galerie, ktora dedykuje Ewie za aktywnosc :))) w komentowaniu moich wszystkich galerii:))) oraz Halince i Kasi ktore ostatnio mniej sa aktywne ale sadze, ze zagladaja na worldbooka oraz wszystkim innym nieznanym kobietom ktore ogladaja moje albumy z roznych miejsc ktore odwiedzilem. Wiekszosc moich galerii to budynki , architektura, wnetrza muzeow, palacow czy kosciolow albo meczetow ,miejsca historyczne itp. Do niedawna rzadko fotografowalem przyrode, kwiaty, zwierzeta, dopiero udzial w portalu National Geographic do ktorego zachecil mnie kolega z pracy otworzyl mi oczy na kolorowy barwny swiat przyrody, moje zdjecia na tym portalu ogladaja ludzie z calego swiata a czasem rzadko komentuja i wiekszym zainteresowaniem ciesza sie zdjecia zwierzat, kwiatow, wschodow i zachodow slonca niz architektura budowli to dla mnie nowa inspiracja.
Umiescilem swiadomie kilka zdjec z kolorowej laki z polnymi kwiatami czerwonymi makami ktore przypominaja mi dziecinstwo. Pozdrawiam z cieplej i slonecznej Anglii , Andrzej

PS jesli macie ochote na zabawe i znacie sie na kwiatach to podajcie prawidlowe nazwy a ja je opisze .
Lista zdjęć
48
Najbliższe albumy
Porady praktyczne
Każdy zalogowany Użytkownik może tu dodać swoje porady praktyczne dotyczące miejsca / kraju.
Uwaga! Zanim dodasz poradę praktyczną sprawdź, czy taka informacja już nie istnieje. Powtarzające się lub nic nie wnoszące porady będą usuwane.
reklama WorldBook
Komentarze 2
Ewela
Ewela Ewela komentarzy: 457
0 pkt
13.07.2017 czas 18:32
pokaż komentarz
:) Andrzej -motywujesz mnie do kolejnych podróży, być może już jesienią wyruszę po nową przygodę ale to jeszcze plany i nie zdradzę gdzie wyruszę ! Jednocześnie cieszę się na kolejne Twoje albumy, których nigdy dość! Pozdrawiam. E.
Andrzej
Andrzej Andrzej komentarzy: 760
0 pkt
13.07.2017 czas 17:45
pokaż komentarz
Witam, zrobilem podsumowanie ogladalnosci moich albumow na worldbooku, robie to na wlasny uzytek dwa razy do roku (w polowie roku i na koniec roku), wyniki sa interesujace, worldbook to dziwny portal, aktualnie aktywnych uzytkownikow jest dwoje (Ewa i ja) natomiast osob odwiedzajacych portal sporo, szkoda, ze sa to wizyty anonimowe, nikomu nie chce sie zostawic komentarz czy pokazac swoje podroze. Jestem z Wami na worldbooku juz 4,5 roku (od 1.01.13), pokazalem Wam blisko 15 tysiecy wlasnych zdjec w ponad 300 albumach a na koniec czerwca suma wizyt w moich albumach na podstawie licznikow ktore sa widoczne przy kazdym albumie przekroczyla 500tys. (dokladnie 500.760 wizyt), a w ciagu tylko ostatniego polrocza 2017 przekroczyla 78tys. Czyli prawie 15tys. wizyt miesiecznie, a wiec ogladacie moje albumy, dziekuje, to mnie motywuje do dalszej pracy, pokazywania Wam kolejnych miejsc ktore odwiedzilem. W najblizszy weekend pokaze Wam mini-serie z Carcassone (poludniowa Francja) z najwiekszym w Europie zachowanym w dobrym stanie sredniowiecznym zamkiem oraz lezace ponizej wzgorza zamkowego miasteczko. W ubieglym tygodniu odwiedzilem w East Midlands wielka magnacka rezydencje Chatsworth House, pokaze Wam jak kiedys zyla klasa wyzsza, wnetrza domu oraz wieki park, zapraszam i pozdrawiam z Anglii ,Andrzej.
Ewela
Ewela Ewela komentarzy: 457
0 pkt
09.07.2017 czas 10:44
pokaż komentarz
Witaj Andrzej w niedzielny poranek, dziękuję za piękne wrażenia estetyczne -cudowne kwiaty i kolory, i gatunki, bajkowo tam i ślicznie, pozdrawiam, E.
nowy komentarz niezalogowanego Użytkownika
Zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności portalu.
Uwaga! Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych przekazanych na portal Worldbook jest NAV.COM Krzysztof Langier, Grzegorz Kowalik Sp.k z siedzibą w 42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 7.
 2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@nav.com.pl,
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów Worldbook - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa
 6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
 7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi