• Witamy
 • Pokaż cały świat
 • Europa
 • Ameryka Południowa
 • Ameryka Północna
 • Afryka
 • Azja
 • Oceania
Rzym Rzymskie wakacje-refleksje z pobytu w Wiecznym Mieście w pigułce!
Ewela Ewela
Ewela
Data: 09-10-2017 19:15
Wszystkie punkty:141 z 234 pkt.
Ocena albumu: ocena ocena ocena ocena ocena 3.01
Głosy: brak
Opracowanie albumu:140 z 165 pkt.
Komentarze: 1
Porady praktyczne: 8
Wizyty: 728
Rzym Rzymskie wakacje-refleksje z pobytu w Wiecznym Mieście w pigułce!
Historię miasta można znaleźć w wielu źródłach, książkach, przewodnikach, internecie itd. W związku z tym pokażę jedynie swoją galerię- album zdjęć z tego niezwykle pięknego, romantycznego, bogatego w zabytki miasta włoskiego zwanego "Roma Aeterna" czy "caput mundi" -"głowa świata" bez opisu historycznego. Rzym to Rzym :) zapraszam !!! Dla miłośników historii i zabytków -to wymarzone miejsce.
W I galerii pokażę te miejsca, które najbardziej mi się spodobały. W II galerii będą zdjęcia ukazujące Muzea Watykańskie -absolutnie warte zobaczenia, do których ciągną się długie, długie kolejki ludzi (turystów) z całego świata, gdzie naprawdę jest co podziwiać. Rzym to jedno wielkie muzeum, gdzie krok po kroku odkrywamy nowe miejsca i kolejny fragment historii. Miasto strzeżone przez odpowiednie służby, myślę, że można czuć się w miarę bezpiecznie. To miasto, które najlepiej zwiedza się na piechotę. To przeurocze zakątki, zielone, słoneczne. CIAO!
Lista zdjęć
48
Najbliższe albumy
Porady praktyczne 8
Każdy zalogowany Użytkownik może tu dodać swoje porady praktyczne dotyczące miejsca / kraju.
Uwaga! Zanim dodasz poradę praktyczną sprawdź, czy taka informacja już nie istnieje. Powtarzające się lub nic nie wnoszące porady będą usuwane.
reklama WorldBook
Komentarze 1
Ewela
Ewela Ewela komentarzy: 457
0 pkt
11.10.2017 czas 13:21
pokaż komentarz
Witaj Andrzej! Przymierzam się do trzeciego albumu-Watykan i Muzea. Bardzo podobało mi się w Watykanie, piękny Rzym, piękny kraj! Pozdrawiam! E.
Andrzej
Andrzej Andrzej komentarzy: 760
0 pkt
10.10.2017 czas 15:47
pokaż komentarz
Witaj Ewa, masz calkowita racje Rzym to Rzym, bylem trzykrotnie i znowu mnie ciagnie do Wiecznego Miasta, pokaz wiecej zdjec jakie masz oczywiscie wlacznie z Muzeum Watykanskim, pozdrawiam Andrzej
nowy komentarz niezalogowanego Użytkownika
Zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności portalu.
Uwaga! Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych przekazanych na portal Worldbook jest NAV.COM Krzysztof Langier, Grzegorz Kowalik Sp.k z siedzibą w 42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 7.
 2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@nav.com.pl,
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów Worldbook - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa
 6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
 7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi