• Witamy
 • Pokaż cały świat
 • Europa
 • Ameryka Południowa
 • Ameryka Północna
 • Afryka
 • Azja
 • Oceania
Rzym Ulicami Rzymu!
Ewela Ewela
Ewela
Data: 10-10-2017 19:59
Wszystkie punkty:131 z 234 pkt.
Ocena albumu: ocena ocena ocena ocena ocena 2.80
Głosy: brak
Opracowanie albumu:130 z 165 pkt.
Komentarze: 1
Porady praktyczne: 0
Wizyty: 656
Rzym Ulicami Rzymu!
W tym albumie pokażę najpiękniejsze place rzymskie i rzymskie uliczki, którymi można przechadzać się bez końca. To wielkie i przepiękne miasto, gdzie krok po kroku odkrywamy piękne uliczki, sklepy, fontanny, pomniki, muzea, bazyliki oraz zieleń -charakterystyczne drzewa, które skradły moje serce. Jak wpadniecie do Rzymu nie zapomnijcie zajść do włoskiej kafejki na ciastko i espresso! Zapraszam! W Rzymie jeszcze gorąco (na początku października, dużo słońca, aura letnia). Butelka wody to nieodzowny element każdego turysty, który chce przemierzyć na piechotę spory odcinek i coś zobaczyć. Zachęcam również do spacerów wieczorami -miasto wtedy jest wyjątkowo piękne, warto wówczas wejść na jeden z punktów widowkowych i zobaczyć Rzym nocą!!! CIAO! Album ten dedykuję Andrzejowi, który mam nadzieję nabierze ochoty na Rzym i ponownie się tam uda aby spędzić w nim wspaniałe chwile !!
Lista zdjęć
48
Najbliższe albumy
Porady praktyczne
Każdy zalogowany Użytkownik może tu dodać swoje porady praktyczne dotyczące miejsca / kraju.
Uwaga! Zanim dodasz poradę praktyczną sprawdź, czy taka informacja już nie istnieje. Powtarzające się lub nic nie wnoszące porady będą usuwane.
reklama WorldBook
Komentarze 1
Ewela
Ewela Ewela komentarzy: 457
0 pkt
12.10.2017 czas 15:03
pokaż komentarz
Witaj Andrzej! Rzym zwiedzałam z familią i z grupą wycieczkową, lecieliśmy samolotem a poruszaliśmy się po mieście zazwyczaj metrem. Metro to dobry wynalazek :) ponieważ na drogach(ulicach) w Rzymie jest duży ruch i turyści okupują miasto przez cały rok, tak więc autobusy miejskie poruszają się w "ślimaczym" tempie, a jeszcze przy wysokiej temperaturze zewnętrznej jest niefajnie :) tak więc metro ratuje życie :):) oczywiście przy odrobinie ostrożności, przy czym w nim też bywają tłoki :):) Rzym to jedno wielkie muzeum, gdzie idąc piechotą mija się co rusz kolejne ciekawe miejsca, place, fontanny, muzea, pozostałości z przeszłości - czyli ruiny różnych budowli. Ciekawa jest ta część starożytna -Forum Romanum, Palatyn, Coloseum, inne- np. Panteon itd. Przepiękne są bazyliki włoskie kapiące bogactwem i pięknem. Czego tam nie ma :):) klimat wspaniały, słonecznie, bardzo fajnie zwiedza się Rzym chociaż ilość zabytków i trasy przyprawiają o zawrót głowy. Ale warto się zmierzyć z tym tematem. Myślę, że to nie była moja ostatnia wizyta w Rzymie. Nie wrzuciłam monety do Fontanny di Trevi bo wiem już dzisiaj, ze na pewno tam jeszcze powrócę. Pozdrawiam! E.
Andrzej
Andrzej Andrzej komentarzy: 760
0 pkt
11.10.2017 czas 19:11
pokaż komentarz
Witaj Ewa, dzieki za dedykacje, Rzym kiedy zwiedzalem go z rodzinka po raz pierwszy jakies 25 lat temu wywarl na mnie duze wrazenie, dlatego wracalem pozniej ,Ewa bylas indywidualnie czy z biurem podrozy, napisz cos na ten temat , pozdrawiam Andrzej
nowy komentarz niezalogowanego Użytkownika
Zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności portalu.
Uwaga! Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych przekazanych na portal Worldbook jest NAV.COM Krzysztof Langier, Grzegorz Kowalik Sp.k z siedzibą w 42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 7.
 2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@nav.com.pl,
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów Worldbook - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa
 6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
 7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi