• Witamy
  • Pokaż cały świat
  • Europa
  • Ameryka Południowa
  • Ameryka Północna
  • Afryka
  • Azja
  • Oceania
Rzym Ulicami Rzymu!
Ewela Ewela
Ewela
Data: 10-10-2017 19:59
Wszystkie punkty:131 z 234 pkt.
Ocena albumu: ocena ocena ocena ocena ocena 2.80
Głosy: brak
Opracowanie albumu:130 z 165 pkt.
Komentarze: 1
Porady praktyczne: 0
Wizyty: 483
Rzym Ulicami Rzymu!
W tym albumie pokażę najpiękniejsze place rzymskie i rzymskie uliczki, którymi można przechadzać się bez końca. To wielkie i przepiękne miasto, gdzie krok po kroku odkrywamy piękne uliczki, sklepy, fontanny, pomniki, muzea, bazyliki oraz zieleń -charakterystyczne drzewa, które skradły moje serce. Jak wpadniecie do Rzymu nie zapomnijcie zajść do włoskiej kafejki na ciastko i espresso! Zapraszam! W Rzymie jeszcze gorąco (na początku października, dużo słońca, aura letnia). Butelka wody to nieodzowny element każdego turysty, który chce przemierzyć na piechotę spory odcinek i coś zobaczyć. Zachęcam również do spacerów wieczorami -miasto wtedy jest wyjątkowo piękne, warto wówczas wejść na jeden z punktów widowkowych i zobaczyć Rzym nocą!!! CIAO! Album ten dedykuję Andrzejowi, który mam nadzieję nabierze ochoty na Rzym i ponownie się tam uda aby spędzić w nim wspaniałe chwile !!
Lista zdjęć
48
Najbliższe albumy
Porady praktyczne
Każdy zalogowany Użytkownik może tu dodać swoje porady praktyczne dotyczące miejsca / kraju.
Uwaga! Zanim dodasz poradę praktyczną sprawdź, czy taka informacja już nie istnieje. Powtarzające się lub nic nie wnoszące porady będą usuwane.
reklama WorldBook
Komentarze 1
Ewela
Ewela Ewela komentarzy: 457
0 pkt
12.10.2017 czas 15:03
pokaż komentarz
Witaj Andrzej! Rzym zwiedzałam z familią i z grupą wycieczkową, lecieliśmy samolotem a poruszaliśmy się po mieście zazwyczaj metrem. Metro to dobry wynalazek :) ponieważ na drogach(ulicach) w Rzymie jest duży ruch i turyści okupują miasto przez cały rok, tak więc autobusy miejskie poruszają się w "ślimaczym" tempie, a jeszcze przy wysokiej temperaturze zewnętrznej jest niefajnie :) tak więc metro ratuje życie :):) oczywiście przy odrobinie ostrożności, przy czym w nim też bywają tłoki :):) Rzym to jedno wielkie muzeum, gdzie idąc piechotą mija się co rusz kolejne ciekawe miejsca, place, fontanny, muzea, pozostałości z przeszłości - czyli ruiny różnych budowli. Ciekawa jest ta część starożytna -Forum Romanum, Palatyn, Coloseum, inne- np. Panteon itd. Przepiękne są bazyliki włoskie kapiące bogactwem i pięknem. Czego tam nie ma :):) klimat wspaniały, słonecznie, bardzo fajnie zwiedza się Rzym chociaż ilość zabytków i trasy przyprawiają o zawrót głowy. Ale warto się zmierzyć z tym tematem. Myślę, że to nie była moja ostatnia wizyta w Rzymie. Nie wrzuciłam monety do Fontanny di Trevi bo wiem już dzisiaj, ze na pewno tam jeszcze powrócę. Pozdrawiam! E.
Andrzej
Andrzej Andrzej komentarzy: 760
0 pkt
11.10.2017 czas 19:11
pokaż komentarz
Witaj Ewa, dzieki za dedykacje, Rzym kiedy zwiedzalem go z rodzinka po raz pierwszy jakies 25 lat temu wywarl na mnie duze wrazenie, dlatego wracalem pozniej ,Ewa bylas indywidualnie czy z biurem podrozy, napisz cos na ten temat , pozdrawiam Andrzej
nowy komentarz niezalogowanego Użytkownika
Zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności portalu.
Uwaga! Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza