• Witamy
  • Pokaż cały świat
  • Europa
  • Ameryka Południowa
  • Ameryka Północna
  • Afryka
  • Azja
  • Oceania
Thassos Troche greckiego slonca
Andrzej Andrzej
Andrzej
Data: 06-12-2017 17:27
Wszystkie punkty:153 z 234 pkt.
Ocena albumu: ocena ocena ocena ocena ocena 3.27
Głosy: 1    zobacz
Opracowanie albumu:150 z 165 pkt.
Komentarze: 1
Porady praktyczne: 4
Wizyty: 441
Thassos Troche greckiego slonca
Witam, zapraszam na grecka wyspe Thassos, wprawdzie juz pokazywalem Wam Thassos ale tutaj morze jest błękitne albo ciemnoniebieskie, najczęściej puste i spokojne. Na wyspie nie brakuje magicznych plaż, na których można się zrelaksować i zapomnieć o stresach codzienności, tutaj można poleniuchować na plaży, dobrze zjeść i trochę pozwiedzać, jest cicho i nie zbyt tłoczno. Jeśli taka wizja urlopu Wam odpowiada, kierunek wydaje się oczywisty Thassos lub inne greckie wyspy a jest ich ok. 3000, nieomal kazda z nich dysponuje doskonałymi warunkami klimatycznymi. Wiele z nich posiada do tego bogactwo walorów naturalnych, dzięki którym są idealnymi miejscami na urlop.
Album ten dedykuje Ewie ktora wprawdzie z przerwami :)))) ale jest obecna na worldboku, pozdrawiam z zimnej Anglii, Andrzej
Lista zdjęć
48
Najbliższe albumy
Porady praktyczne 4
Każdy zalogowany Użytkownik może tu dodać swoje porady praktyczne dotyczące miejsca / kraju.
Uwaga! Zanim dodasz poradę praktyczną sprawdź, czy taka informacja już nie istnieje. Powtarzające się lub nic nie wnoszące porady będą usuwane.
reklama WorldBook
Komentarze 1
Andrzej
Andrzej Andrzej komentarzy: 760
0 pkt
08.12.2017 czas 21:31
pokaż komentarz
Witaj Ewa, dzieki za wizyte i komentarz, w weekend pokaze album z kolejnych moich odwiedzin w miescie Gloucester, ktore odwiedzilem juz kilkakrotnie bo mi sie podoba, a szczegolnie katedra ktorej budowa rozpoczęła się w lipcu 1084 z inicjatywy opata Serlo na ruinach kościoła św. Piotra, pozdrawiam zimowo, (dzisiaj pierwszy raz spadl snieg w Birmingham), Andrzej
Ewela
Ewela Ewela komentarzy: 457
0 pkt
06.12.2017 czas 19:48
pokaż komentarz
Witaj Andrzej!! Dziękuję za niezwykle relaksujący album z klimatami greckimi, które uwielbiam. Grecja to dla mnie raj dla oczu pod względem krajobrazowym, przepiękne morza, zgadzam się są krystalicznie czyste, jestem zakochana w greckich morzach i plażach:):) Miałam okazję zobaczyć Morze Egejskie i rejsy po morzu były wspaniałe. I masz rację Andrzej, że wyspy w Grecji są piękne! Pozdrawiam, E.
nowy komentarz niezalogowanego Użytkownika
Zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności portalu.
Uwaga! Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza