• Witamy
 • Pokaż cały świat
 • Europa
 • Ameryka Południowa
 • Ameryka Północna
 • Afryka
 • Azja
 • Oceania
Thassos Troche greckiego slonca
Andrzej Andrzej
Andrzej
Data: 06-12-2017 17:27
Wszystkie punkty:153 z 234 pkt.
Ocena albumu: ocena ocena ocena ocena ocena 3.27
Głosy: 1    zobacz
Opracowanie albumu:150 z 165 pkt.
Komentarze: 1
Porady praktyczne: 4
Wizyty: 1730
Thassos Troche greckiego slonca
Witam, zapraszam na grecka wyspe Thassos, wprawdzie juz pokazywalem Wam Thassos ale tutaj morze jest błękitne albo ciemnoniebieskie, najczęściej puste i spokojne. Na wyspie nie brakuje magicznych plaż, na których można się zrelaksować i zapomnieć o stresach codzienności, tutaj można poleniuchować na plaży, dobrze zjeść i trochę pozwiedzać, jest cicho i nie zbyt tłoczno. Jeśli taka wizja urlopu Wam odpowiada, kierunek wydaje się oczywisty Thassos lub inne greckie wyspy a jest ich ok. 3000, nieomal kazda z nich dysponuje doskonałymi warunkami klimatycznymi. Wiele z nich posiada do tego bogactwo walorów naturalnych, dzięki którym są idealnymi miejscami na urlop.
Album ten dedykuje Ewie ktora wprawdzie z przerwami :)))) ale jest obecna na worldboku, pozdrawiam z zimnej Anglii, Andrzej
Lista zdjęć
48
Najbliższe albumy
Porady praktyczne 4
Każdy zalogowany Użytkownik może tu dodać swoje porady praktyczne dotyczące miejsca / kraju.
Uwaga! Zanim dodasz poradę praktyczną sprawdź, czy taka informacja już nie istnieje. Powtarzające się lub nic nie wnoszące porady będą usuwane.
reklama WorldBook
Komentarze 1
Andrzej
Andrzej Andrzej komentarzy: 760
0 pkt
08.12.2017 czas 21:31
pokaż komentarz
Witaj Ewa, dzieki za wizyte i komentarz, w weekend pokaze album z kolejnych moich odwiedzin w miescie Gloucester, ktore odwiedzilem juz kilkakrotnie bo mi sie podoba, a szczegolnie katedra ktorej budowa rozpoczęła się w lipcu 1084 z inicjatywy opata Serlo na ruinach kościoła św. Piotra, pozdrawiam zimowo, (dzisiaj pierwszy raz spadl snieg w Birmingham), Andrzej
Ewela
Ewela Ewela komentarzy: 457
0 pkt
06.12.2017 czas 19:48
pokaż komentarz
Witaj Andrzej!! Dziękuję za niezwykle relaksujący album z klimatami greckimi, które uwielbiam. Grecja to dla mnie raj dla oczu pod względem krajobrazowym, przepiękne morza, zgadzam się są krystalicznie czyste, jestem zakochana w greckich morzach i plażach:):) Miałam okazję zobaczyć Morze Egejskie i rejsy po morzu były wspaniałe. I masz rację Andrzej, że wyspy w Grecji są piękne! Pozdrawiam, E.
nowy komentarz niezalogowanego Użytkownika
Zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności portalu.
Uwaga! Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych przekazanych na portal Worldbook jest NAV.COM Krzysztof Langier, Grzegorz Kowalik Sp.k z siedzibą w 42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 7.
 2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@nav.com.pl,
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów Worldbook - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa
 6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
 7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi