• Witamy
  • Pokaż cały świat
  • Europa
  • Ameryka Południowa
  • Ameryka Północna
  • Afryka
  • Azja
  • Oceania
Wioska F.I.Madero MAJOWIE DZISIAJ
EwaMETours EwaMETours
EwaMETours
Data: 30-10-2011 04:53
Komentarze: 24
Porady praktyczne: 1
Wizyty: 7957
Wioska F.I.Madero MAJOWIE DZISIAJ
MAJOWIE DZISIAJ

„Kiedy upada drzewo, spada gwiazda. Koniec lasu będzie i naszym końcem” Chan Kin Viejo – członek starszyzny Majów

Jukatan kojarzy się wszystkim z pięknymi plażami, turkusowym odcieniem morza, wysokiej klasy hotelami all inclusive i strefami archeologicznymi Majów. Tym razem chcielibyśmy Państwa zaprosić na niezwykłą podróż, nieco inną, po Jukatanie. Jest to w pełni autorski program na zupełnie nieturystyczny odbiór tego Półwyspu.

Dotrzemy do zagubionych wiosek współczesnych Indian, będziemy podziwiać starożytne miasta Majów, rozkoszować się niesamowitą przyrodą, a to wszystko kierując samodzielnie mitycznymi jeepami, które pozwolą nam szybko i sprawnie docierać do najbardziej oddalonych miejsc. Plaże, zabytki, przyroda, … ale jeszcze coś wyjątkowego.

W naszej propozycji chcielibyśmy połączyć standardową turystykę z turystyką kulturową i wolontariatem na rzecz społeczności indiańskich. Chodzi nam o pokazanie całego bogactwa starożytnych i współczesnych Majów, ich kultury, zwyczajów, tradycji, a przede wszystkim ich bliskości i otwartości, a to wszystko w małych grupach.

Wyprawa przeznaczona jest dla osób, które są otwarte na nowe wyzwania, gotowych do słuchania i dawania z siebie innym. W cenie wyprawy zawarta jest kwota 100 usd przeznaczona na finansowanie projektów w wiosce indiańskiej. Zapraszamy do Mundo Maya, czyli niezwykłego Świata Majów.
Lista zdjęć
26
Najbliższe albumy
Porady praktyczne 1
Każdy zalogowany Użytkownik może tu dodać swoje porady praktyczne dotyczące miejsca / kraju.
Uwaga! Zanim dodasz poradę praktyczną sprawdź, czy taka informacja już nie istnieje. Powtarzające się lub nic nie wnoszące porady będą usuwane.
reklama WorldBook
Komentarze 24
nowy komentarz niezalogowanego Użytkownika
Zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności portalu.
Uwaga! Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza