• Witamy
 • Pokaż cały świat
 • Europa
 • Ameryka Południowa
 • Ameryka Północna
 • Afryka
 • Azja
 • Oceania
Strona użytkownika Andrzej
Data dołączenia: 31.12.2012
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1956
Statystyki
Punkty: 82222
Ilość albumów: 327
Zdjęcia: 15340
Komentarze: 760
Porady praktyczne: 1535
Wizyty: 32717
znaczniki na mapie: albumy kartki

Andrzej
hmm
Witam, mieszkam w Anglii ( West Midlands), w wolnym od pracy czasie zwiedzam stara, historyczna Anglie (stare miasta, zamki, palace, 1000-letnie katedry ) oraz w czasie urlopow Europe, lubie zwiedzac kraje Morza Srodziemnego. Interesuje sie historia i architektura,jestem wolny od religijnych uzaleznien ale lubie gotyk i architekture sakralna, jestem amatorem fotografii , posiadam nieco ponad sto tysiacy wlasnych zdjec z roznych miejsc, niewielka czesc z moich prywatnych zbiorow pokaze Wam na tym portalu.
Pozdrawiam z Anglii, Andrzej
reklama WorldBook
Nowe wątki na forum
rozwiń
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych przekazanych na portal Worldbook jest NAV.COM Krzysztof Langier, Grzegorz Kowalik Sp.k z siedzibą w 42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 7.
 2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@nav.com.pl,
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów Worldbook - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa
 6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
 7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi