• Witamy
 • Pokaż cały świat
 • Europa
 • Ameryka Południowa
 • Ameryka Północna
 • Afryka
 • Azja
 • Oceania
Strona użytkownika ewametours
Data dołączenia: 27.10.2011
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2010
Statystyki
Punkty: 275
Ilość albumów: 3
Zdjęcia: 63
Komentarze: 1
Porady praktyczne: 3
Wizyty: 14907
znaczniki na mapie: albumy kartki

ewametours
hmm
Wraz z mężem Pawłem mieszkamy w Meksyku w miejscowości Playa del Carmen. Pracujemy w turystyce.Los spowodował, że zamieszkaliśmy w tym kraju zakochując się w jego historii, tak podobnej do polskiej, tradycjach, folklorze, przyrodzie i ludziach. Postanowiliśmy przekazać naszą pasję i zamiłowanie do tego kraju Polakom. Tworzymy i opracowujemy wycieczki po tym kraju jak równiez sami jesteśmy przewodnikami. Pracujemy w Polskim Biurze Podróży ME Tours tak naprawdę to nim kierujemy.
reklama WorldBook
Ostatnio komentowane porady
rozwiń
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych przekazanych na portal Worldbook jest NAV.COM Krzysztof Langier, Grzegorz Kowalik Sp.k z siedzibą w 42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 7.
 2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@nav.com.pl,
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów Worldbook - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa
 6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
 7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi