Zaawansowane

Nietypowe sposoby na tanie i darmowe noclegi wg.Bartosza Górskiego

Wysłane przez Administrator 
Administrator
user Administrator - Posty: 101
27.11.2012 - 14:31:14
Nowość praktykowana od niedawna, to zamiana domów. Powiedzmy, że stale zamieszkujesz w Krakowie, a chciałbyś spędzić urlop gdzieś w Grecji (co w dzisiejszej chwili raczej nie było by dobrym pomysłem) czy we Włoszech. Dzięki licznym serwisom oferującym pośrednictwo w takich wymianach (np. www.inertvac.pl, www.homelink.fr, www.switchhome.org), znajdziesz osoby chętne, by spędzić urlop w twoim mieszkaniu. Uważam że jest to świetny pomysł dla większych rodzin. Serwisy oferują pośrednictwo i wzory umów zamiany, a także proponują listę dobrych praktyk. Świetne rozwiązanie dla otwartych ludzi. Wśród polskich serwisów tego typu warto wspomnieć www.domzadom.pl i eprzewodnicy.pl.
Materiał z Poradnika Bartosza Górskiego [www.bartoszgorski.com]
kasia
user kasia - Posty: 246
27.11.2012 - 20:39:06
Moja przyjaciółka korzystała z takiej zamiany, a ja przy okazji winking smiley super sprawa
Pipolux
user Pipolux - Posty: 131
29.11.2012 - 22:27:58
no nie wiem, szkoda domu smiling smiley
kasia
user kasia - Posty: 246
30.11.2012 - 10:31:23
Bywa tak, że zostawia sie również samochody do dyspozycji, to dopiero szkoda winking smiley W Polsce takie zamiany nie są jeszcze zbyt często praktykowane, bo mentalnie jesteśmy przywiązani do swoich domostw, ale na zachodzie dość popularne
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować