Zaawansowane

Indochiny w marcu?

Wysłane przez Besir 
Besir
user Besir - Posty: 17
31.10.2011 - 10:05:03
szukamy towarzystwa na wycieczke do Indochin. Wstepny plan obejmuje Tajlandie i Laos wynajetym autem ( bez kierowcy) . Czas to ok. 1 miesiec ( do ustalenia) My zostajemy w tym rejonie na dluzej (byc moze nawet i 3 miesiace)Jako para jestesmy wytrawnymi obiezyswiatami, w wieku ok 50 lat. Od wspoltowarzyszy wymagamy dobrej kondycji i ogromnego poczucia humoru i umiejetnosci wlozenia na siebie wlasmnego bagazu , zawartego w plecaku. Wycieczka planowana jest w warunkach sredniego standardu noclegow, lecz w miejscach najladniejszych sklaniamy sie ku hotelom powyzej sredniej. Procz auta w miejscach o najtrudniejszej rzezbie terenu wynajmujemy motory crossowe na wycieczki jedno i dwudniowe, tak wiec umiejetnosc prowadzenia motocykla jest duza zaleta. Jesli zostaniecie z nami caly miesiac, to z pewnoscia znajdziemy pare dni na odpoczynek na naprawde atrakcyjnych plazach, ktore nie beda pokryte cielskami turystow smiling smiley Jesli mielibyscie ochote zostac z nami na dluzej, to plan wycieczki jest calkowicie otwarty i bede oczekiwal Waszych propozycji.
Pozdrawiam!
Marek
kasia
user kasia - Posty: 246
31.10.2011 - 20:25:52
Świetna propozycja Marku ! Przyznam, że bardzo chętnie wybrałabym się na taką wyprawę, nawet mimo tego, że nie grzeszę nadmiarem kondycji winking smiley
Brakuje mi "poczucia wolności" podczas wyjazdów i czuję, że taka forma byłaby dla mnie naprawdę wspaniałą przygodą, którą mogę sobie zagwarantować jedynie na terenie Europy. Wielka szkoda, że nie mogę pozwolić sobie na tak długą podróż ;(((
Laos mogę poogladać w Twoich albumach [www.worldbook.pl] , a może masz też fotki z Tajlandii ? Takie albumy byłby pewnie ciekawe dla potencjalnie zainteresowanych.
Krzy$
user Krzy$ - Posty: 4
31.10.2011 - 23:42:08
Ale propozycja samochody, motory, plecak... hot smiley to coś, co tygryski lubią najbardziej. Z tą plażą to jak dla mnie lekka przesada, ale reszta brzmi zachęcająco. Natomiast problemem jest czas (niestety nie zarabiam podróżując a wręcz odwrotnie więc to trochę za długo) i kompletny brak poczucia humoru winking smiley
Besir
01.11.2011 - 01:50:02
Skoro brak Ci Krzysiu poczucia humoru, to moze zacznij czesciej ogladac komedie?

Kasiu - raczej od poczatku watpilismy, zeby udalo sie znalezc kogokolwiek na caly miesiac ( my zostaniemy tam pewnie 2 miesiace, a moze i dluzej).Zawsze mozna sie umowic tylko na czesc wycieczki. Co do zdjec z Tajlandii - wejdz na trackearth Kasiu - znajdziesz ich cala mase. Ja pomimo tego, ze bylem tam mase razy jakos mialbym trudnosc z ulozeniem dobrego albumu. Z krajow tego rejonu , to poza Kambodza i Malazja kraj moim zdaniem najmniej ciekawy, za to bardzo latwy do podrozowania ( latwiejsza jest tylko Malazja). Wracajac jednak do planu - jesli wyjezdzasz pare razy w roku i jest to ( dla przykladu) powiedzmy w sumie 45 dni, to uwierz mi prosze, ze te 45 dni w jednym wyjezdzie, to zupelnie inny poziom podrozowania. To tak, jakbys probowala porownac trzy trabanty do jednego Maserati smiling smiley W tak dlugim wyjezdzie nikt nie liczy dni ( przynajmniej do polowy) , no i czujesz ta nieprawdopodobna wolnosc...tym bardziej, ze nie ma rowniez zadnej grupy i plan mozna zmieniac z dnia na dzien w zaleznosci od nastroju i tego, co spotkasz po drodze. Oczywiscie rozumiem, ze wiele osob po prostu nie moze sobie pozwolic na tak dlugi wyjazd jednym ciagiem, chociaz w przeszlosci okazywalo sie, ze wielu tylko sadzi, ze nie moze, a tak naprawde przy odpowiednim planie jednak moglo smiling smiley

Zarowno w Tajlandii, jak i w Laosie zamierzamy wynajac auto terenowe i docierac do zakatkow lezacych naprawde na uboczu ( oczywiscie o popularnych atrakcjach rowniez nie zapominajac). Poza tym, jesli dotychczas wyjezdzalas tylko na zorganizowane wycieczki, to wyjazd tego typu jest jak otwarcie oczu, jak ponowne narodzenie smiling smiley Jadac z grupa w zasadzie tylko widzisz. Na takim wyjezdzie rowniez przezywasz, doswiadczasz. Jesli Cie to rusza, to odezwij sie na skypie na markvax1
Besir
01.11.2011 - 09:18:51
przepraszam - mialo byc oczywiscie trekearth.com ...o czym ja myslalem? smiling smiley
Krzy$
01.11.2011 - 09:23:33
Dzięki za radę, ale niestety TV włączam w zasadzie tylko na Comedy Central i nic nie pomaga confused smiley
Besir
01.11.2011 - 12:23:33
chcialoby sie wobec tego powiedziec, ze "ten typ tak ma"...i juz tak zostanie. Moze wobec tego poczucie humoru rozrusza Ci czytanie wlasnych tekstow. Mozesz mi wierzyc, ze to niezla konkurencja dla comedy central smiling smiley
Krzy$
01.11.2011 - 19:32:36
W 100% się z tobą zgadzam winking smiley
Czyli jak widzisz czasami potrafimy się dogadać smiling smiley
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować