Zaawansowane

Chiński Nowy Rok - Fotoekspedycja Nikona z Pawłem Charą

Wysłane przez kasia 
kasia
user kasia - Posty: 246
07.08.2013 - 18:42:22
Dzisiaj otrzymałam taką wiadomość "A może by tak w Nowy Rok wejść z fotograficznym przytupem? Ktoś chętny na wspólną wyprawę do Chin razem z Pawłem Charą – współpracującym z National Geographic China? Nasza fotoekspedycja rozpocznie się w Roku Smoka, a zakończy w Roku Węża. Gwarantujemy niezapomniane emocje fotograficzne. "
Oczka mi się zaświeciły smiling smiley Paweł Chara zna Chiny od podszewki, spędził tam wiele czasu, "zostawił kawałek serca" smiling smiley i z pewnością na takiej wyprawie będzie można poznać ten kraj z wyjątkowej perspektywy, takiej, której nie zapewni NIKT inny smiling smiley
Jeżeli ktoś miałby ochotę to więcej informacji można znaleźć na stronie Akademi Nikona [bit.ly]
northface
user northface - Posty: 89
10.08.2013 - 14:21:58
Wyprawa fajna, ale koszt zabójczy :O
kasia
10.08.2013 - 14:35:25
Sztampowe objazdy organizowane przez biura podróży, to ten sam rząd wielkości winking smiley
northface
10.08.2013 - 17:41:57
:O a podobno Chiny do drogich nie należą... poza atrakcjami turystycznymi...
kasia
10.08.2013 - 20:22:43
Patrzyłam na Logos, a oni rzeczywiście ceny mają z górnej półki. Z tego co słyszałam w Chinach aż tak bardzo tanio nie jest, ceny są zróżnicowane.
Zostałam lekko "przećwiczona" cenowo, bo Azja generalnie wydawała mi się niedroga. Bardzo chciałam zobaczyć Angkor Wat w Kambodży, doszła Tajlandia, bo pozazdrościłam Pipoluxowi i... no cóż smiling smiley
northface
18.08.2013 - 11:55:03
Taka prawda - organizatorom też się musi impreza opłacać... Nikt nie organizuje wyjazdów charytatywnie winking smiley
bezb
user bezb - Posty: 49
25.08.2013 - 16:39:37
To jest bardzo fajna sprawa ale my już w tym czasie mamy Meksyk i nas tam nie będzie - a szkoda?
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować