• Witamy
 • Pokaż cały świat
 • Europa
 • Ameryka Południowa
 • Ameryka Północna
 • Afryka
 • Azja
 • Oceania
kartka z podróży

Pitztal
zbych zbych
zbych
Data przesłania kartki: 31-07-2013 22:25
Data zdjęcia:
Komentarze: 16
Wizyty: 2283

user_avatar zbych
Alpy - 3500 m n.p.m . - Taniec na rurze !!!! Pozdrawiam !!!
reklama WorldBook
Komentarze 16
Krzy$
Krzy$ Krzy$ komentarzy: 1271
0 pkt
03.08.2013 czas 09:44
pokaż komentarz
najwyższa poziom, szacun
Pipolux
Pipolux Pipolux komentarzy: 1211
0 pkt
03.08.2013 czas 00:00
pokaż komentarz
troszkę histeryzujesz :)
zbych
zbych zbych komentarzy: 660
0 pkt
02.08.2013 czas 23:13
pokaż komentarz
Podstawowy ,, system ,, oceniania jest bardzo dobry , za spełnienie ,, pewnych wymogów Dostajesz pakiet punktów !!! Ciąg dalszy dotyczący oceny : albumu .. miejsca .... fotografii ... powoduje ,, destrukcje ,, i jest Nikomu niepotrzebny !! Ja tez niepotrzebnie sprowokowałem dyskusję !!! Albumy będę zamieszczał nadal !! Moje prywatne oceny na temat funkcjonowania portalu są ,, nie na miejscu ,, i więcej się nie powtórzą !!! Przepraszam !!! Pozdrawiam !!!
Andrzej
Andrzej Andrzej komentarzy: 760
0 pkt
02.08.2013 czas 13:20
pokaż komentarz
Witam , wlacze sie do tej interesujacej dyskusji , moje zdanie na temat oceniania albumow/galerii juz znacie (pisalem o tym juz dwukrotnie) , malo mnie interesuja oceny ale za to bardzo komentarze , nie oceniam innych (punktowo) i mnie mozecie nie oceniac , natomiast czekam na Wasze komentarze moich albumow i sam komentuje albumy innych , jestem amatorem fotografii i czasem zdjecia sa lepsze czasem gorsze , nie uzywam drogiego sprzetu , nie dzwigam toreb z obiektywami czy statywow na wyjazdach , jesli zdjecie jest pochyle prostuje je w Picassie , nie uzywam profesjonalnych programow do obrobki zdjec , nie obrazam sie jak mnie krytykujecie , grono aktywnych na tym portalu jest tak male, ze chcac , niechcac komentujac sie wzajemnie nalezymy do Towarzystwa Wzajemnej Adoracji , pozdrawiam aktywnych , Andrzej
kasia
kasia kasia komentarzy: 3010
0 pkt
02.08.2013 czas 11:24
pokaż komentarz
Zbych, ja pisałam o parkiecie do tańca, a nie o pakiecie ;) Oceny najlepiej traktować z przymrużeniem oka, przejawy sympatii, nie mają wielkiego wpływu na ranking albumu, na który składa się wiele innych okoliczności
kasia
kasia kasia komentarzy: 3010
0 pkt
02.08.2013 czas 11:20
pokaż komentarz
Pipolux, że niewiele się zmienia ;)
Pipolux
Pipolux Pipolux komentarzy: 1211
0 pkt
02.08.2013 czas 11:18
pokaż komentarz
Kasia, które uwagi o stronie głównej są słuszne ????????
zbych
zbych zbych komentarzy: 660
0 pkt
02.08.2013 czas 11:17
pokaż komentarz
Masz dużo racji Kasiu !! Chodzi mi o to ze oprócz nas także Administrator powinien wychodzić z pomysłami zachęcającymi do publikowania galerii i ,, reformować ,, system ocen np. w galeriach tematycznych . Moze np . licznik wyświetleń zdjęć w poszczególnych galeriach , lub inny sposób oceny zamiast glosowania na ,, dobrych znajomych ,, nie wiem ??? Są rożne sposoby !!! Pozdrawiam !!
zbych
zbych zbych komentarzy: 660
0 pkt
02.08.2013 czas 11:04
pokaż komentarz
Witaj Pipolux !! Nie mam nic przeciw Twoim galerią są piękne !! Chodzi mi o to ze strona główna stoi w miejscu i nic tu się nie zmienia oprócz pierwszych kilku ,, górnych rubryk ,, !! Pięknego wypoczynku w Tajlandii życzę !!! Pozdrawiam !!!
ostanio edytowany: 2013-08-02 11:05:49
kasia
kasia kasia komentarzy: 3010
0 pkt
02.08.2013 czas 11:01
pokaż komentarz
Zbychu, pewna jestem, ze założeniem tego portalu było to, żeby skupiał ludzi kochających podróże w szerokim znaczeniu tego słowa. Podróżować można na bardzo wiele sposobów, według własnych upodobań i dla mnie nie istnieje sformułowanie "miejsce obiegowe" Dla Ciebie tak jest, a ktoś inny właśnie marzy, żeby je zobaczyć na własne oczy, albo nawet nie wiedział, że istnieje ! Znam wiele łatwiejszych sposobów na "pochwalenie" się szerokiemu gronu, gdzie to ja nie byłam :) niż poświęcanie kilku godzin na tworzenie albumów, z opisami, poradami itd . Tutaj przyświeca mi inny cel, staram się najlepiej jak potrafię pokazać miejsca, które odwiedziłam, żeby "podać je dalej". Jak ktoś skorzysta, to się bardzo cieszę, ale głównie robię to dla SIEBIE ! kolekcjonując wspomnienia, a nie dla poklasku, bo w Internecie różnie z tym bywa...

Worldbook stwarza możliwości wymiany różnych doświadczeń. Ty specjalizujesz się w wędrówkach górskich i jesteś ekspertem w tym temacie. Nie powiedziałabym, że nikt nie korzysta z Twoich albumów, bo masz tysiące wejść ! Prawda jest taka, że na portalu skupiającym ludzi chodzących po górach, znajdziesz równorzędnych partnerów do wymiany doświadczeń, albo na wędkarskim, wiele informacji o łowieniu ryb. Tutaj z kolei masz pole do popisu, żeby zdjęciami ze swoich wędrówek sprawić przyjemność zwykłym śmiertelnikom, dla których takie wspinaczki są np. niedostępne lub służyć cennymi radami ze swoich doświadczeń zainteresowanym, którzy raczej się nie ujawniają, ale może z czasem udałoby Ci się stworzyć tutaj grono pasjonatów w swojej dziedzinie ?

Nie jest to portal fotograficzny, dlatego jakość zdjęć nie jest najważniejsza, mogą być z telefonu, byleby przyjemnie się oglądało i żeby coś wnosiły. Ale ich jakość nie może być przecież tematem tabu ! Poza tym osoby podróżujące często specjalizują się w fotografii i dla nich również jest tutaj miejsce ! a amatorzy mogą tylko skorzystać z niektórych rad. Wolność wypowiedzi jest niezbędna na takich portalach i w związku z powyższym trzeba uzbroić się w dystans i tyle.

Dzięki, że szczerze wyrażasz swoje myśli, ale ten portal jest/będzie taki jaki go sobie wspólnie z chętnymi Użytkownikami stworzymy.

PS. Przekażę Administracji Twoje uwagi o stronie głównej, bo są słuszne.
Pipolux
Pipolux Pipolux komentarzy: 1211
0 pkt
02.08.2013 czas 09:19
pokaż komentarz
Chciałem Cie Zbych serdecznie przeprosić, że od tak długiego czasu moja galeria jest na początku the best of :(((
Czy mam ją usunąć ?
Andrzej
Andrzej Andrzej komentarzy: 760
0 pkt
02.08.2013 czas 08:27
pokaż komentarz
Zbychu , uszy do gory , ja tez mam czasem watpliwosci i zastanawiam sie nad sensem tworzenia kolejnych albumow , ale watpliwosci mijaja i wklejam gotowe lub tworze nowe galerie , nie po to zeby szpanowac , tu bylem ,tam bylem -ale zeby mogli zobaczyc to Ci ktorzy nigdy tam nie beda albo zainspirowac do podrozy tych ktorzy stoja przed wyborem gdzie jechac ,co zobaczyc , trzymaj sie laziku gorski , pozdrawiam Andrzej
zbych
zbych zbych komentarzy: 660
0 pkt
01.08.2013 czas 22:45
pokaż komentarz
Jestem Kasiu zmęczony i stąd ten ,, ograniczony pakiet ,, !!! Moje zmęczenie wynika nie z tego ze mogę dziennie ,, zrobić ,, 40 km pieszo , tylko z tego ze siedzenie przed komputerem 4 godziny , aby stworzyć bezużyteczną galerie z której nikt nie skorzysta to tylko bezsens i popisywanie się gdzie to JA nie bylem !!! Od pewnego czasu poszukuje portalu gdzie mógłbym służyć radą i otrzymać podpowiedz na temat tego czego nie wiem np. planując wypad w Alpy !!!!
Albo gdzie najlepiej łowić ryby w Holandii .. Norwegii ..... ??? !!! Gdzie można się nachodzić i odpocząć ... pokazywanie miejsc , które są ,, obiegowe ,, staje się nudne .... ,, Albumy pod patronatem ... które o niczym nie informują ,, ,, najlepsze galerie , które się nie zmieniają od czasu kiedy się pierwszy raz zalogowałem na WorldBook - może po roku by to likwidować i szukać coś nowego ??? !!! Nie wiem !!! Powiewa nudą na stronie GŁÓWNEJ !!!
Albumów coraz mniej , a ludziom którzy chcą ,, coś ,, pokazać opowiada się o ,, krzywym horyzoncie ,, o .,, zlej jakości zdjęć ,, o skąpych opisach ,, - Czy to na pewno jest portal podróżniczy ??? .... Pewna Jesteś ... ???? !!! A możne to portal ,, ekspertów od podróżowania i fotografii jak wiele podobnych w Obieżyświacie !!!
kasia
kasia kasia komentarzy: 3010
0 pkt
01.08.2013 czas 20:51
pokaż komentarz
Parkiet troszkę ograniczony :))) Pozdrawiam Zbych
zbych
zbych zbych komentarzy: 660
0 pkt
01.08.2013 czas 12:46
pokaż komentarz
W sobotę !!! Pozdrawiam Pawle !!!
PawelB
PawelB PawelB komentarzy: 563
0 pkt
01.08.2013 czas 12:11
pokaż komentarz
Dawaj góry, bo nie wiem, co Ci zrobię?:)
nowy komentarz niezalogowanego Użytkownika
Zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności portalu.
Uwaga! Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarza
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych przekazanych na portal Worldbook jest NAV.COM Krzysztof Langier, Grzegorz Kowalik Sp.k z siedzibą w 42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 7.
 2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@nav.com.pl,
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów Worldbook - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa
 6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
 7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi