• Witamy
  • Pokaż cały świat
  • Europa
  • Ameryka Południowa
  • Ameryka Północna
  • Afryka
  • Azja
  • Oceania

Promujemy wszelkie wydarzenia i tematy związane z podróżowaniem !

Obejmujemy patronatem każdy ciekawy sposób promowania podróży m.in.:

  • imprezy podróżnicze czyli wydarzenia, festiwale, slajdowiska, spotkania z podróżnikami, autorami książek podróżniczych lub ich premiery
  • blogi podróżnicze, fotografię, filmy podróżnicze, audycje radiowe, programy telewizyjne, czy też koncerty z muzyką regionalną
  • wyprawy, kluby podróżnicze, biura podróży

W zamian chcielibyśmy, aby nasze logo pojawiło się na materiałach promujących imprezy lub w widocznym miejscu na Waszej stronie internetowej z odesłaniem na nasz portal.

Informacje o wydarzeniach może zgłosić każdy zarejestrowany na portalu Użytkownik (osoba indywidualna) na forum lub w formie fotorelacji jako album zdjęciowy.

W sprawach dotyczących patronatu medialnego w formie bezpłatnej reklamy wydarzeń w formie informacji, linków, banerów, piszcie na adres kontakt@worldbook.pl

Patronaty
XI Dni Turystyki
Festiwal Podróżników ROZJAZDY 2013
http://winterexpedition.pl/
FREECO Ekoekspedycja 2013
Rowerem Dookoła Polski
Rowerem Dookoła Polski - Bartosz Górski
http://www.bartoszgorski.com/

"Jak co roku organizuję wyprawę podróżniczą. Tym razem będzie to jednoosobowy rajd Rowerem Dookoła Polski 3000 km w 22 dni. Co dzień od rozpoczęcia rajdu robić będę około 130 km. Przejeżdżać będę przez około 50 miast i miasteczek. Celem wyprawy jest zebranie i opublikowanie zdjęć oraz artykułów miejsc niepopularnych turystyczne ale równie atrakcyjnych wartych zobaczenia na własne oczy. "

Atlantydowy Festiwal Krótkometrażowych Filmów Podróżniczych Swoją Drogą
Blogi
"FREEECO" Ekoekspedycja 2013
ekoekspedycja2013.blog.com

Będziemy podróżować Gazem 66, z "domem" na pace. Chemy poznawać ludzi, którzy wciąż bardzo dobrze wiedzą, że ich życie jest nierozerwalnie zależne od natury, dlatego ją szanują i doceniają. Mamy nadzieje zbierać doświadczenia na polu budowania (np. jutry w Mongolii), medycyny naturalnej, jedzenia i gotowania, naturalnej uprawy roślin i hodowania zwierząt, poznać obrzędy i tradycje, miejscowe stroje i instrumenty. Jednak głównym celem jest budowanie z wykorzystaniem śmieci (np. pustych butelek wypełnionych piachem), gliny, słomy i wszystkiego co jest powszechnie dostępne praktycznie za darmo.

Pewnego Razu w Chile
www.pewnegorazuwchile.co

Blog Doroty, która mieszka w Chile

Fotoblog Daniela Płudowskiego
www.danielpludowski.pl

"cierpiący na bezsenność szaleniec z aparatem"

Blog Sandry, która mieszka w Waszyngtonie
www.lemonstates.blogspot.com

Nomadzi
http://nomadzi.wordpress.com/about

Nomadzi Blog Kingi i Cypriana których największą pasją są podróże. Od paru lat, kiedy tylko to możliwe odkrywają razem nowe przestrzenie próbując zaspokoić przy tym głód świata i ciągłą potrzebę przemieszczania się.

Linki
WorldBook - strona na portalu Facebook
www.facebook.com/worldbook.portal.podrozniczy

ME TOURS INTERNACIONAL
www.mexicoentero.pl

ME TOURS INTERNACIONAL Polskie Biuro Podróży w Meksyku. Organizujemy wycieczki objazdowe oraz wycieczki opcjonalne po Jukatanie.

Exploring Nepal
www.odkryjnepal.pl

Exploring Nepal Treks & Adventures zabierze Cię w niezapomnianą podróż do Nepalu na miarę Twoich potrzeb i możliwości.

Okuliści dla Afryki
www.okuliscidlaafryki.pl

Głównym celem naszej akcji jest badanie wzroku dzieci w Afryce, gdzie jak wiadomo warunki życia są bardzo trudne. Rzeczywistość jest często o wiele gorsza od przekazów medialnych i wiedzy z filmów, na podstawie których budujemy swoje wyobrażenie o życiu na tym kontynencie. Głód, choroby, brak leków, wody i pożywienia, cierpienie – to codzienność mieszkańców Afryki.

Linki