• Witamy
 • Pokaż cały świat
 • Europa
 • Ameryka Południowa
 • Ameryka Północna
 • Afryka
 • Azja
 • Oceania

Promujemy wszelkie wydarzenia i tematy związane z podróżowaniem !

Obejmujemy patronatem każdy ciekawy sposób promowania podróży m.in.:

 • imprezy podróżnicze czyli wydarzenia, festiwale, slajdowiska, spotkania z podróżnikami, autorami książek podróżniczych lub ich premiery
 • blogi podróżnicze, fotografię, filmy podróżnicze, audycje radiowe, programy telewizyjne, czy też koncerty z muzyką regionalną
 • wyprawy, kluby podróżnicze, biura podróży

W zamian chcielibyśmy, aby nasze logo pojawiło się na materiałach promujących imprezy lub w widocznym miejscu na Waszej stronie internetowej z odesłaniem na nasz portal.

Informacje o wydarzeniach może zgłosić każdy zarejestrowany na portalu Użytkownik (osoba indywidualna) na forum lub w formie fotorelacji jako album zdjęciowy.

W sprawach dotyczących patronatu medialnego w formie bezpłatnej reklamy wydarzeń w formie informacji, linków, banerów, piszcie na adres kontakt@worldbook.pl

Patronaty
XI Dni Turystyki
Festiwal Podróżników ROZJAZDY 2013
http://winterexpedition.pl/
FREECO Ekoekspedycja 2013
Rowerem Dookoła Polski
Rowerem Dookoła Polski - Bartosz Górski
http://www.bartoszgorski.com/

"Jak co roku organizuję wyprawę podróżniczą. Tym razem będzie to jednoosobowy rajd Rowerem Dookoła Polski 3000 km w 22 dni. Co dzień od rozpoczęcia rajdu robić będę około 130 km. Przejeżdżać będę przez około 50 miast i miasteczek. Celem wyprawy jest zebranie i opublikowanie zdjęć oraz artykułów miejsc niepopularnych turystyczne ale równie atrakcyjnych wartych zobaczenia na własne oczy. "

Atlantydowy Festiwal Krótkometrażowych Filmów Podróżniczych Swoją Drogą
Blogi
"FREEECO" Ekoekspedycja 2013
ekoekspedycja2013.blog.com

Będziemy podróżować Gazem 66, z "domem" na pace. Chemy poznawać ludzi, którzy wciąż bardzo dobrze wiedzą, że ich życie jest nierozerwalnie zależne od natury, dlatego ją szanują i doceniają. Mamy nadzieje zbierać doświadczenia na polu budowania (np. jutry w Mongolii), medycyny naturalnej, jedzenia i gotowania, naturalnej uprawy roślin i hodowania zwierząt, poznać obrzędy i tradycje, miejscowe stroje i instrumenty. Jednak głównym celem jest budowanie z wykorzystaniem śmieci (np. pustych butelek wypełnionych piachem), gliny, słomy i wszystkiego co jest powszechnie dostępne praktycznie za darmo.

Pewnego Razu w Chile
www.pewnegorazuwchile.co

Blog Doroty, która mieszka w Chile

Fotoblog Daniela Płudowskiego
www.danielpludowski.pl

"cierpiący na bezsenność szaleniec z aparatem"

Blog Sandry, która mieszka w Waszyngtonie
www.lemonstates.blogspot.com

Nomadzi
http://nomadzi.wordpress.com/about

Nomadzi Blog Kingi i Cypriana których największą pasją są podróże. Od paru lat, kiedy tylko to możliwe odkrywają razem nowe przestrzenie próbując zaspokoić przy tym głód świata i ciągłą potrzebę przemieszczania się.

Linki
WorldBook - strona na portalu Facebook
www.facebook.com/worldbook.portal.podrozniczy

ME TOURS INTERNACIONAL
www.mexicoentero.pl

ME TOURS INTERNACIONAL Polskie Biuro Podróży w Meksyku. Organizujemy wycieczki objazdowe oraz wycieczki opcjonalne po Jukatanie.

Exploring Nepal
www.odkryjnepal.pl

Exploring Nepal Treks & Adventures zabierze Cię w niezapomnianą podróż do Nepalu na miarę Twoich potrzeb i możliwości.

Okuliści dla Afryki
www.okuliscidlaafryki.pl

Głównym celem naszej akcji jest badanie wzroku dzieci w Afryce, gdzie jak wiadomo warunki życia są bardzo trudne. Rzeczywistość jest często o wiele gorsza od przekazów medialnych i wiedzy z filmów, na podstawie których budujemy swoje wyobrażenie o życiu na tym kontynencie. Głód, choroby, brak leków, wody i pożywienia, cierpienie – to codzienność mieszkańców Afryki.

Linki
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych przekazanych na portal Worldbook jest NAV.COM Krzysztof Langier, Grzegorz Kowalik Sp.k z siedzibą w 42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 7.
 2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@nav.com.pl,
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów Worldbook - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa
 6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
 7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi