Luangprabang Laos 1 Luangprabang
azja -> Laos
vline
2/48
vline
Luangprabang
user_avatar Besir
przejezdzacie do Mekongu i tam w Huai Xai (juz po stronie laotanskiej) ladujecie sie na lodke. Polecam tak zwana slow boat, ktora zanim doplynie do Luang ma po drodze nocleg.
Mocno natomiast odradzam fast boat, ktora plynie okolo 6 -8godzin. Lodzie przeznaczone na 6 osob ( takich do 150cm wzrostu zabieraja czesto 8 osob , slusznej europejskiej postury. Jesli juz sie na taka opcje zdecydowaliscie, to przed wami czas najbardziej wyszukanych tortur.
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych przekazanych na portal Worldbook jest NAV.COM Krzysztof Langier, Grzegorz Kowalik Sp.k z siedzibą w 42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 7.
  2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@nav.com.pl,
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów Worldbook - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa
  6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
  7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi