• Witamy
 • Pokaż cały świat
 • Europa
 • Ameryka Południowa
 • Ameryka Północna
 • Afryka
 • Azja
 • Oceania
Worldbook - portal podróżniczy
Wydruk porad praktycznych - Japoniaporady praktyczne
W LINI PROSTEJ Z WARSZAWY DO TOKYO JEST 8596 KM.

porady praktyczne
NA PRZEŁOMIE MARCA I KWIETNIA ZDARZAJĄ SIĘ OPADY TRWAJĄ KILKA MINUT 2-4 MOŻNA ZABRAĆ ZE SOBĄ COŚ PRZECIWDESZCZOWEGO ALBO PRZECZEKAĆ TYCH PARĘ CHWIL POD ..... WSZĘDZIE SĄ DO KUPIENIA PARASOLKI WIĘC JAK KTOŚ SIĘ UPRZE TO ....

porady praktyczne
KAŻDA OSOBA KTÓRA STAJE NA ZIEMI JAPOŃSKIEJ MA ROBIONE ZDJĘCIE I POBIERANE SĄ ODCISKI PALCÓW. WIZA PRZYZNAWANA JEST NA LOTNISKU - NIC NIE KOSZTUJE.

porady praktyczne
YEN PRZELICZNIK, TO SIĘ CAŁY CZAS ZMIENIA WIĘC POLECAM SPOJRZEĆ NA STRONĘ NBP.

porady praktyczne
TU NAWET PO PÓŁNOCY CZŁOWIEK CZUJE SIĘ BEZPIECZNIE.

porady praktyczne
WIZYTY U LEKARZA SĄ DROGIE, DLA TEGO NALEŻY SIĘ UBEZPIECZYĆ. W TOWARZYSTWACH UBEZPIECZENIOWYCH ZAZWYCZAJ WYMAGAJĄ FAKTUR DLA TEGO NALEŻNY NA WSZELKIE CO MIEĆ ZAPAS PIENIĄŻKÓW NA KARCIE.

porady praktyczne
OCZYWIŚCIE W JAPONII AUTA PORUSZAJĄ SIĘ INACZEJ NIŻ U NAS - JADĄ POD PRĄD CZYLI OBOWIĄZUJE U NICH RUCH LEWOSTRONNY. NASZE PRAWO JAZDY NIE JEST UZNAWANE. ROWEREM DA SIĘ JEŹDZIĆ ALE TRZEBA UWAŻAĆ BO WSZYSTKO JEST ODWROTNIE NIŻ U NAS.
KOMUNIKACJA TO OCZYWIŚCIE METRO I MAŁE AUTOBUSIKI ALE POZA CENTRUM. WYCIECZKI W OKOLICACH TOKYO ORGANIZOWANE SĄ AUTOKARAMI.

porady praktyczne
KASĘ TO WYSTARCZY.

porady praktyczne
BARDZO UPRZEJMI I POMOCNI LUDZIE.

porady praktyczne
Raczej smaczna

porady praktyczne
drogie i fajne

porady praktyczne
http://creativa.amu.edu.pl/kultura/ronin.html


powrót
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych przekazanych na portal Worldbook jest NAV.COM Krzysztof Langier, Grzegorz Kowalik Sp.k z siedzibą w 42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 7.
 2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@nav.com.pl,
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów Worldbook - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa
 6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
 7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi