• Witamy
 • Pokaż cały świat
 • Europa
 • Ameryka Południowa
 • Ameryka Północna
 • Afryka
 • Azja
 • Oceania
Worldbook - portal podróżniczy
Wydruk porad praktycznych - Lake Tekapoporady praktyczne
W miasteczku jest kilka hoteli, B&B oraz hosteli. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jak wszędzie w Nowej Zelandii, w przypadku wyjazdu w sezonie (czyli naszą zimą) sugeruję wcześniejszą rezerwację.

porady praktyczne
Kilka restauracji, kawiarni i sklepów. Wybór niewielki.

porady praktyczne
Wieczorem warto odwiedzić Alpine Springs and Spa (6 Lakeside Drive, nad brzegiem Lake Tekapo) - w ośrodku znajdują się 3 baseny (zbudowane jako tarasy na zboczu góry) z gorącą termalną wodą (36 - 40 stopni). Cudowny widok na góry i jezioro sprawia, że kąpiel jest wyjątkową atrakcją.

porady praktyczne
Gorące baseny http://www.alpinesprings.co.nz/


powrót
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych przekazanych na portal Worldbook jest NAV.COM Krzysztof Langier, Grzegorz Kowalik Sp.k z siedzibą w 42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 7.
 2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@nav.com.pl,
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów Worldbook - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa
 6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
 7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi