• Witamy
 • Pokaż cały świat
 • Europa
 • Ameryka Południowa
 • Ameryka Północna
 • Afryka
 • Azja
 • Oceania
Worldbook - portal podróżniczy
Wydruk porad praktycznych - TOKYOporady praktyczne
OCZYWIŚCIE SAMOLOTEM. NIEM BEZPOŚREDNIEGO POŁĄCZENIA Z NASZEGO KRAJU. NIE POLECAM LOTU PRZEZ MOSKWĘ(MOŻE JEST TANIEJ) GINĄ WALIZKI LUB ICH ZAWARTOŚĆ.
CZAS PRZELOTY Z WARSZAWY DO AMSTERDAMU 2 GODZINY, 30 MINUT NA PRZEJŚCIE Z SAMOLOTU DO SAMOLOTU, I OKOŁO 15 GODZIN W POWIETRZY.

porady praktyczne
JA MIAŁEM UŻYCZONE "MIESZKANKO" WIĘC MIAŁEM TROSZKĘ SZCZĘŚCIA ALE Z TEGO CO SIĘ DOWIEDZIAŁEM NA MIEJSCU TO OPŁACA SIĘ SPAĆ W HOSTELACH I WYNAJĄĆ MIESZKANIE - NA MIESIĄC, NAJLEPIEJ W 4 OSOBY WYCHODZI DUŻO TANIEJ.
MOŻNA SPAĆ W TUBACH - ŁÓŻKO, TV I WSZYSTKO ZA JEDYNA 100 DOLARÓW.

porady praktyczne
TO SAMO JEDZENIE W CENTRUM KOSZTUJE DUŻO DROŻEJ NIŻ NA OBRZEŻACH MIASTA NP ZUPA(MISO), RYŻ, MIĘSO I SOS DO MIĘSA W CENTRUM KOSZTUJĄ OKOŁO 1200-1600 JENÓW A POZA 600- 800.
W NOCY PO PÓŁNOCY ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ NA AUTOMATY Z JEDZENIEM.

porady praktyczne
O TYM TO DOPIERO JAK BĘDĄ FOTKI Z DZIELNICY ZAKUPOWEJ :)

porady praktyczne
NIE WIEM CZY TO BĘDZIE DOBRA RADA, ALE JA NA WYJEŹDZIE SKARPETKI I PODKOSZULKI UŻYWAŁEM TYLKO RAZ I WYRZUCAŁEM DO ŚMIETNIKA W TEN SPOSÓB ROZLUŹNIŁO MI SIĘ W WALIZCE I MIAŁEM MIEJSCE NA PREZENTY.


powrót
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych przekazanych na portal Worldbook jest NAV.COM Krzysztof Langier, Grzegorz Kowalik Sp.k z siedzibą w 42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 7.
 2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@nav.com.pl,
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów Worldbook - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa
 6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
 7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi